Bayındır Memur-Sen, üyeleri ve çalışanları için özel kampanyalara devam ediyor.

Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, üyelerimizin ve çalışanlarımızın yararlanacağı özel indirim ve kampanyalardan bir yenisine daha imza attı.

Bayındır Memur-Sen ile Yaklaşım Kariyer Merkezi arasında imzalanan protokol sayesinde sendika çalışanlarımız ile üyelerimiz ve birinci dereceden yakınları, Yaklaşım Kariyer Merkezi’nde yüzde 20 indirimden faydalanabilecek.

Ankara, Antalya, Konya, Kars, Şanlıurfa, Eskişehir, Kayseri ve Aksaray illerinde hizmet veren Yaklaşım Kariyer Merkezi, kamu personelleri için görevde yükselme ve kurum sınavları ile Akademik Lisansüstü Eğitime Geçiş Sınavı (ALES), Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) gibi ÖSYM’nin merkezi olarak düzenlediği sınavlara hazırlık eğitimleri veriyor.

Gerçekleştirilen taahhütname ile Yaklaşım Kariyer Merkezi’nin eğitimlerinden ve yayınlarından yararlanmak isteyen Bayındır Memur-Sen’in değerli üyeleri ve onların birinci dereceden yakınlarına -bu durumlarını belgelendirmeleri koşuluyla- yüzde 20 indirim yapılacak.

Bayındır Memur-Sen’in -her zaman için- tek taraflı feshetme hakkına haiz olduğu işbu protokol imzalandığı tarihten itibaren geçerli olmak üzere iki yıl sürecek.

 

http://www.bms.org.tr/Sayfa/bayindir-memur-senden-uyelerine-ozel-kurumsal-indirim-kampanyasi-756.html

 

636416121864525804